Taśma LED 5630 60LED/m SMD IP20 1440lm/m 14,4W/m elastyczna biała neutralna 5m

Taśma 5630 barwy neutralnej Ultrabright posiada aż 300 LED na 5 m taśmy. Wyprzedza ona chip 5050, który przy tej samej mocy świeci słabiej! Taśma ta może być do czterech jaśniejsza względem 2835! 

Cena jednej sztuki dotyczy 5 m taśmy! Taśmy do 5 m wysyłamy w jednym kawałku. 

0000001422

Nowy produkt

40,01 zł brutto

Barwa światła Biała neutralna (3500K-4500K)
Jakość Standard
Ilość LED 60LED/m 300LED/5m
Marka Chipa Epistar
Rodzaj chipa w taśmie LED 5630
Ilość chipów w LED (szt.) 1
Maksymalna moc taśmy (W/m) 14,4
Maksymalny strumień świetlny (lm/m) 1440
Napięcie zasilania taśmy (V DC) 12
Szerokość taśmy (mm) 10
Możliwość cięcia taśmy LED co 5 cm
Konfiguracja modułu taśmy LED 3 LED na moduł 5cm
Żywotność taśmy LED (h) 50 000
Podkład taśmy LED elastyczny
Kolor laminatu PCB taśmy LED Biały
Technologia taśmy LED Overheating Protection, Ultrabright, LongLife
Sposób montażu taśmy LED taśma klejąca typu 3M
Stopień ochrony IP20 - Niewodoodporne
Deklaracje zgodności CE i RoHs

TAŚMA LED 5630

Chip LED 5630 jest produktem wykonanym w nowoczesnej technologii, która wyprzedza chip 5050, który przy tej samej mocy świeci słabiej. W porównaniu do 3528, taśma może być mocniejsza do czterech razy! Taśma cechuje się naturalnymi i żywymi barwami, które są przyjazne dla ludzi i zwierząt.

 TAŚMA LED 5630

TAŚMA LED 563 - efektywna

EFEKTYWNA

Taśma LED 5630 jest produktem wykonanym w nowoczesnej technologii, dzięki której jest wydajniejsza od innych taśm starszej generacji o tej samej mocy. Większa wydajność oznacza, że przy tej samej mocy taśma świeci jaśniej, ponieważ większa część mocy elektrycznej jest przetwarzana na światło, a nie na wydzielane ciepło.

OVERHEATING PROTECTION

Zastosowana technologia produkcji uwzględniła współczynnik oddawania ciepła taśmy LED o szerokości 10 mm. Taśma została tak zaprojektowana, aby uwzględniać moc taśmy i przy normalnym użytkowaniu, zgodnym z instrukcją obsługi, nie dopuścić do przegrzania Chipa LED. Dzięki temu LED nie przegrzewa się i jego żywotność jest wysoka.

 TAŚMA LED 563 - overheating protection

 TAŚMA LED 563 - biały neutralny

BIAŁY NEUTRALNY

Barwa z niewielką poświatą żółtego, która nie jest tak intensywna jak przy barwie ciepłej. Idealny kompromis pomiędzy barwą ciepłą i zimną dla tych, co mimo wszystko preferują barwy cieplejsze. Idealne do każdego zastosowania w celu odwzorowania barw. Gabloty, biżuteria, sklepy, łazienki, salony, kuchnie itp. Barwa bliższa ciepłej niż zimnej. Temperatura barwowa to zakres 3500-4500K typowo 4000K.

PORÓWNANIE BARWY

ŚWIATŁA BIAŁEGO

 Taśm LED 5630 - porównanie barwy światła białego
Taśma LED 5630 - porównanie jasności i mocy

Większa wydajność oznacza, że przy tej samej mocy taśma świeci jaśniej, ponieważ większa część mocy elektrycznej jest przetwarzana na światło, a nie na wydzielane ciepło. Dzięki temu otrzymujemy jaśniej świecącą taśmę przy tej samej mocy elektrycznej oraz taśmę która mniej się grzeje.

 Taśm LED 5630 - zastosowanie

ZASTOSOWANIE

- Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest największa jasność światła.
- Taśma może być stosowana jako oświetlenie główne, zastępując tradycyjne lampy.
- Idealna do każdego pomieszczenia, a także jako oświetlenie gablot, szaf, blatów kuchennych, lad, luster, akwariów, terrariów, ptaszarni, a nawet reklam.

  • Taśmy LED wymagają chłodzenia, które w danych warunkach pracy rozproszy pełną moc taśmy. Taśmę LED do chłodzenia przyklejamy taśmą dwustronną, która naniesiona jest fabrycznie na taśmie LED. Tylko poprawne chłodzenie taśmy LED zapewnia optymalne warunki pracy i gwarantuje żywotność na poziomie 50-60 tyś godzin. W celu uzyskania więcej informacji prosimy zapoznać się z instrukcją. 

  • Taśmę tniemy co około 5cm w odpowiednio zaznaczonych miejscach

Instrukcja użytkowania taśm LED Instrukcja montażu taśm LEDPozostałe instrukcje