O firmie LED RIGID

LED to nasza pasja!!!

Firma została stworzona z pasji do tworzenia produktów, które podnoszą komfort życia. Jesteśmy nowoczesną marką z siedzibą w Warszawie, która specjalizującą się w oświetleniu LED, laserów, elektroniki audio i specjalistycznych taśm LED do wzrostu roślin i akwarystyki, a także lamp i sterylizatorów UVC. Działamy na rynku od 2015 roku. Poprzez ciężką pracę nabraliśmy doświadczenia, które pozwala Nam na ciągłe poszerzanie Naszej wiedzy na temat nowoczesnej technologii. Wierzymy w to, że rozwój jest kluczem do sukcesu. Produkty, które posiadamy w swojej ofercie, są wysokiej jakości. Każdy z nich sprawdzamy w Naszym laboratorium w Polsce.

Nasz zespół, który składa się z doświadczonych inżynierów oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników pozwala Nam na realizowanie skomplikowanych projektów dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu możemy sprostać każdemu wyzwaniu. Kierujemy się takimi wartościami jak: jakoś, nowoczesność, rzetelność i niezawodność. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów. Zależy Nam, aby nasi klienci byli zadowoleni oraz wracali do Nas i polecali nasze usługi innym z czystym sumieniem, dlatego też nie sprzedajemy produktów, które nie spełniają założonego przez Nas minimum jakościowego produktu. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i wiarygodnym i producentami.

Oprócz aktualnej oferty produktowej na Naszej stronie, możemy również zrealizować, praktycznie każde zamówienie. Każde traktujemy indywidualnie, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest personalizacja. Dajemy z siebie wszystko, aby Nasze produkty były wysokiej jakości i odpowiadały za potrzebowaniom rynku. Posiadamy szeroki wybór taśm LED, które doskonale sprawdzą się jako oświetlenie dekoracyjne lub główne, nawet w najtrudniejszych warunkach. Bardzo dobrze znamy produkty, które sprzedajemy.

Naszą misją jest dostarczanie asortymentu, który podnosi komfort życia. Stawiamy na innowację, zaawansowane technologię i ciągły rozwój, który zapewni klientom satysfakcję z dopasowanych do ich potrzeb produktów. Profesjonalna obsługa oraz wprowadzanie nowego towaru, zgodnie z jego funkcjonalnością oraz estetycznym wyglądem to Nasz znak rozpoznawczy.

Nasza organizacja pracy pozwala na wspieranie pracowników w ich pasjach i podnoszenie kwalifikacji oraz rozwoju osobistego. Kształtowanie wspólnych wartości pozwala, na osiągniecie wyznaczonego celu, czyli ukierunkowania na ciągły wzrost produktów pod względem jakości oraz stawiania na satysfakcję klientów i zdobywanie, oraz poszerzanie wiedzy pod względem ulepszania technologii. Koncentrujemy się także na zapewnianiu wielu korzyści klientom w wyniku Naszych działań, czyli dzielimy się Naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie technologii LED. Ponadto myślmy strategicznie i wyznaczamy coraz to nowe kierunki rozwoju.

Budzimy zaufanie! Od 6 lat działania Naszej firmy wypracowaliśmy pozycję odpowiedzialnego i rzetelnego partnera biznesowego. Współpracujemy tylko z najlepszymi i czołowymi producentami, specjalizującymi się w nowych technologiach LED. Możemy pochwalić się współpracą z firmą MEiSSA, która ma wieloletnie doświadczenie w produkcji specjalistycznych lamp oraz specjalistycznych taśm LED. Ponadto w swojej ofercie posiadamy produkty premium, m.in. taśmy oparte na chipach koreańskich. Wszystkie produkty dostępne w Naszej stronie testujemy oraz sprawdzam, ponieważ dbamy o to, aby produkt, który trafi do sprzedaży, zachował jak najwyższy poziom niezawodności.

Możemy pochwalić się również osiągnięciami takimi jak:

- Dyplom dla Super Sprzedawca - za najwyższą jakość obsługi i całoroczną kwalifikację w prestiżowym programie Super Sprzedawca w 2018 roku - wydany przez Allegro.pl, który potwierdza przynależność firmy do elitarnego grona sprzedawców osiągających najlepsze wyniki wyróżniających się profesjonalizmem

- Certyfikat - potwierdzający, że Nasza firma jest członkiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców