Realizcję RED Rigid
Kuchnie ośiwtelnie LED Rigid

Wiadomo nie od dziś,  że sercem, każdego domu jest kuchnia!

Oświetlenie do kuchni jest niebywale istotne, ponieważ jest to miejsce, w którym spędzamy dość sporo czasu, dlatego potrzebujemy źródła światła o długiej żywotności.

Cieszymy się, że Nasi klienci wybierają Nasze taśmy do oświetlenia takiego typu pomierzeń!

Jak zmienić w szybki sposób wystrój kuchni?
* podświetlenie blatu kuchennego: jest to ten typ oświetlenia, który ułatwia codzienną pracę w kuchni! Dlaczego? Ponieważ, oświetlenie rozciąga się na całej długości blatu, i w ten sposób dociera w każdy kąt, czynią w szybki w łatwy sposób pracę w kuchni prostszą i przyjemniejszą!
* oświetlenie ozdobne półek: dodaje niezwykłego uroku i stwarza nastrój we wnętrzu, jakim jest kuchnia!
* oświetlenie wewnątrz szuflady, liniowe okapu czy półek szklanych dodaje tak zwanej kropki nad i Naszej kuchni i tworzy zgraną kompozycję całości!

W przypadku tego typu pomieszczeń zalecamy kolor światła około: 4000K, ponieważ produkty spożywcze najlepiej wyglądają w tym kolorze światła, a sama barwa jest uniwersalna i doskonale wkomponuje się do każdej kolorystyki płytek kuchennych oraz blatów!

Centrum relaksu w Naszym domu, czyli sypialnia!

Sypialnia to pomieszczenie szczególne ważne i wymaga stworzenia niezwykłego klimatu. To właśnie w niej zapadamy w błogi sen, lub odbywamy wieczorny relaks przy książce, ale także budzimy się i szykujemy do wyzwań czekających na Nas w ciągu dnia!

Oprócz funkcji wypoczynkowej sypialnia powinna nam dawać Nam możliwość wyciszenia się. Aby zbudować w niej Naszą intymną i wyjątkową atmosferę, która będzie sprzyjać relaksowi, najlepiej zdecydować się na dyskretne, dekoracyjne światło

Wybranie oświetlenia jest niebywale istotne, ponieważ nie może być ono zbyt ostre ani zimne. Oba te błędy skutkować będą zmęczeniem oczu, rozdrażnieniem i utratą, tak ważnej w sypialni przytulności pomieszczenia. Realizowane przez Nas projekty oświetlenia sypialni dają możliwość uzyskania znacznie lepszego efektu wizualnego i funkcjonalnego od np.: żarówek, które nigdy nie wyemitują tyle światła o delikatnej barwie co taśmy LED!

Kolejną zaletą jest aspekt ekologiczny i ekonomiczny , ponieważ ten rodzaj oświetlenia po prostu prezentuje się wspaniale i doskonale spełnia swoją funkcję użytkową. Niezwykłe praktycznym i atrakcyjnie estetycznym rozwiązaniem jest umieszczenie taśmy LED pod łóżkiem.  Dzięki temu światło świetnie wkomponuje się z nowoczesnymi aranżacjami mieszkania. Ponadto nie musimy zapalać głównego światła przy wstawaniu z łóżka, na przykład w nocy! W ten sposób unikamy potknięcia i kontuzji! Oświetlenie LED można równie zamontować na krawędziach łóżka lub we wnęce przy łóżku, tworząc tym samym ciekawy klimat!

LED Rigid podświetlenie oświetlenie sypialni
Podświetlone podwieszane sufity LED Rigid

Sposób na ukrycie wszelkich niedoskonałości, nierówności sufitu i ścian – podwieszany sufit z taśmą LED!

Zastosowanie takiego typu oświetlenia jest świetną alternatywą dla wszelkiego rodzaju, żyrandoli, plafonów, kinkietów i innych źródeł światła w pomieszczeniu. Ponadto dodaje ciekawy efekt świetlny oraz dużej funkcjonalności w danym pomieszczeniu.

Podświetlony sufit znajdzie swoje zastosowanie zarówno w sypialni, salonie, jak i łazience lub kuchni. Niezależnie od stylu wnętrza, przeznaczenia oraz wielkości. Oświetlenie LED podwieszanego sufitu może być głównym źródłem światła oraz dopełniającym, łagodnym oświetleniem, ale również dekoracją świetlną, które uatrakcyjni pomieszczenie.

Jego zaletą jest ukrycie wszelkie rodzaju niedoskonałości, nierówności sufitu oraz ścian. Ponadto w ten sposób optycznie powiększy wnętrze i zyskamy nowoczesną, dekorację świetlną. Oprócz tego możemy wyeksponować wybrane elementy wystroju pomieszczenia!

Podświetlony sufit świtem LED sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych, jest to rozwiązaniem wysoce energooszczędne, trwałe i atrakcyjne wizualnie!

Stworzone projekty dotyczące podwieszonych sufitów znacząco odmieniły wnętrza Naszych klientów i sprawiły, że w danym pomieszczeniu powstało przyjemnie, przytulne, a jednocześnie funkcjonalnie światło. Wysokiej jakości taśmy LED zagwarantowały uzyskanie nowoczesnych wnętrz z minimalistycznym efektem!

Podświetlenie schodów.

 Komfort i bezpieczeństwo w Twoim domu!

Schody to nie tylko konstrukcja umożliwiająca poruszanie się pomiędzy piętrami, ale też wspaniała dekoracja, która kreuje przytulne, nowoczesne lub klimatyczne wnętrze. Oświetlenie schodów przy użyciu taśm LED to nie tylko modny, ale i efektowny element aranżacji domu. Warto zwrócić uwagę na odpowiednie oświetlenie na schodach, ponieważ dzięki temu zapewniamy bezpieczeństwo zarówno sobie, jak i najbliższym.

Taśmy LED dzięki swojej elastyczności i uniwersalności mogą być zamontowane praktycznie wszędzie, nawet w trudno dostępnych miejscach, jakimi są właśnie schody i ich stopnie.

Odpowiednio dobrane podświetlanie schodowe taśmami LED spełnia funkcję użytkową, ponieważ podświetla poszczególne stopnie niż oświetlenie główne oraz podkreśla ich kształt, wydobywając jednocześnie ich piękno!

Tworząc projekty oświetleniowe schodów, zawsze skupiamy się na dobraniu odpowiedniej barwy światła, która najlepiej skomponuje się z kolorystyką schodów. W ofercie posiadamy szeroki zakres barw białej: ciepła, neutralna, naturalna i zimna, oraz kolorowych: RGB, RGBWW, RGBWW!

Taśmy LED na schodach nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną, ale także zwiększają bezpieczeństwo poruszania się po nich. W zestawieniu z inteligentnym sterownikiem światło może wyłączać się automatycznie, podobnie jak i włączać, reagując na ruch. Takiego typu oświetlenie to alternatywa dla tradycyjnego podświetlenia na schodach oraz klatkach schodowych, które pobiera znacznie więcej energii i tym samym generuje większe koszty eksploatacji budynku.

Wykonywane projekty podświetlenia schodów taśmami LED są jednocześnie dekoracyjnym oświetleniem o praktycznym zastosowaniu, jak i również pozwalającym na dużą oszczędność.

Podświetlone chody LED Rigid
Podśiwetlenie monitoru i tv LED Rigid

Telewizor jako główny punkt domu a Nasz wzrok?

Bez wątpienia telewizor jest to element, zaliczmy do centralnego punktu każdego domu. Wokół niego toczy się życie rodzinne oraz towarzyskie. To właśnie przy nim spędzamy sporą ilość czasu.

Taśma LED, przyklejona do tyłu telewizora sprawi, że oglądanie ulubionych filmów, będzie dużo bardziej komfortowe. Podświetlenie za telewizorem, jest szczególnie istotne dla wzroku! Oczy narażane są na zmęczenie podczas oglądanie telewizora, siedząc w półmroku, przy zgaszonym głównym świetle, ponieważ ekran emituje dużą ilość światła, a za telewizorem jest ciemno!

Oprócz aspektu zdrowotnego, to światło za telewizorem wygląda estetycznie, przyjemnie, oraz nowocześnie. Jeśli w sposób równomierny doświetlimy tylne brzegi TV, to uzyskujemy efekt rozjaśnienia ekranu oraz optycznego poszerzenia go. W ten sposób uzyskamy również lepszy kontrast wyświetlanego obrazu.

Jeśli zastosujemy np. zielony kolor światła, podczas oglądania meczu piłki nożnej sprawimy, że szczegóły będą wyraźniejsze i nic nie umknie naszej uwadze podczas meczu! Taśma LED za telewizorem na ścianie to również świetne rozwiązanie dla graczy przede wszystkim podniesie jakość odbioru gry, zwiększy kontrast oraz pomoże dostrzec najdrobniejsze szczegóły, a długie granie na konsoli nie będzie już tak męczące dla oczu.

Zestawy tylnego podświetlenie telewizora, które tworzymy, są idealnym rozwiązaniem, ponieważ stosując takie oświetlenie, dbamy o wzrok! Ponadto znacząco poprawia się komfort oglądania TV bądź grania na konsoli podłączonej do telewizora. Dzięki oświetleniu LED TV uzyskujemy efekt optycznego poszerzenia ekranu, a także lepszy jego kontrast!

Zakup urządzenia do sterylizacji powietrza to bez wątpienia jeden ze sposób najlepszej inwestycji we własne zdrowie!

Sterylizator pozwala w skuteczny sposób pozbyć się różnych szkodliwych substancji z Naszego otoczenia oraz zadbać o komfort w domu, w pracy i pomieszczeniach usługowych lub handlowych.

Nasza oferta wzbogacona o produkty z firmą MEiSSA zaowocować współpracą z: biurami, hotelami, salonami kosmetycznymi, fryzjerskimi, gabinetami dentystycznymi, przedszkolami oraz szkołach.

W ofercie znalazły się urządzenia do sterylizacji powietrza, które pozwalają na pozbycie się z otoczenia wielu patogenów: bakterii, wirusów, roztoczy, grzybów, pyłów i lotnych substancji, nieprzyjemniejszych zapachów, np.: dym z papierosów, czy zapach zwierząt.

Produkty UVC zyskały niebywały sukces, ponieważ skutecznie usuwają z powietrza bakterie i wirusy, zapewniając jednoczenie komfort klientom i pracownikom przebywającym w danym budynku. Oprócz tego zapewniają również poczucie bezpieczeństwa osobom ze słabszą odpornością. W szczególności alergikom,  osobom starszym i dzieciom. Dzięki sprawnie działającemu urządzeniu np.: sterylizatorowi, można w szybki łatwy sposób pozbyć się z powietrza szkodliwych substancji, co wpływa również na stan zdrowia i samopoczucie.

Sterelizator powietrz i produkty UVC MEiSSA
nazwa alternatywna

Personalizowane projekty z udziałem taśm LED!

W przypadku zamówienia personalizowanego nie jest istotne czy Nasi klienci chcą oświetlić tylko telewizor, czy cały dom, ponieważ każdy projekt traktujemy tak samo priorytetowo!

Bardzo ważne są dla Nas potrzeby i oczekiwania Naszych klientów dotyczące oświetlenia. Do każdego z nich podchodzimy bardzo indywidualnie i personalnie.  Pomagamy ustalić jakiego oświetlenia potrzebują i jakie ma spełniać funkcję. Mogą na NAS liczyć!

Z przyjemnością pomagamy w doborze oświetlenia i tworzy liczne projekty np.: urządzamy pokój dziecka, sypialnię, tworzymy oświetlenie idealne do podświetlenia  wanny w łazience lub blatu w kuchni oraz wiele innych. Przygotowujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Stawiamy na wieloletnie doświadczenie i ogrom wiedzy w tej dziedzinie!