Dostawa

Nasze zamówienia realizujemy błyskawicznie.

Sprzedawane przez nas produkty są różnej wielkości, wiemy też, że wiele osób ma różne preferencje co do ulubionych przewoźników. Dlatego też oferujemy kilka rodzajów najpopularniejszych dostaw. Paczki wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu płatności lub potwierdzeniu zamówienia za pobraniem. Możliwe do wyboru opcje dostawy wyświetlają się w koszyku w zależności od wybranych produktów w zamówieniu. Cena za wysyłkę i rodzaj przewoźnika zależą od wagi przesyłki i jej gabarytów. 

 

odbior osobisty    Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym (Warszawa, ul. Siłaczki 3/9 lok. 4) - możliwy w dni robocze w godzinach 9-17sta po wcześniejszym potwierdzeniu terminu odbioru. 

 

 

Polecony ecommerce Polecony ecommerce z Poczty Polskiej (mini paczka) - niewielkie przesyłki do 1 kg. Cena przesyłki to 7,99 zł. 

 

inpost Paczkomat InPost - tym rodzajem przesyłki możemy zrealizować zamówienia do 25kg. Cena za przesyłkę to 10,50 zł. Paczkomatami InPost możemy zrealizować również przesyłkę pobraniową w cenie 14,50 zł.

 

 

dhlKurier DHL - tym rodzajem przesyłki możemy zrealizować każde zamówienie. Koszt wysyłki to 14 zł, a w przypadku płatności przy odbiorze (wysyłka za pobraniem) 19 zł. Kurierem możemy też zrealizować wysyłki 1m taśm na podkładzie sztywnym (standardowo wysyłamy odcinki 0,5m). Dopłata do wysyłki 1m odcinków wynosi 5zł.

 

Wszystkie przesyłki są doskonale zabezpieczone w kopertach bąbelkowych lub solidnych pudełkach.