Sterownik Meissa Wi-Fi do taśm LED RGB Magic Home z pilotem 24key

Sterownik mini bezprzewodowy Wi - Fi Meissa do taśm LED RGB  + aplikacja Magic Home Android & iOS z pilotem 24key.


Łatwa i szybka kontrola oświetlenia taśm, listw lub podobnego oświetlenia RGB za pomocą, smartphona, tabletu, komputera PC oraz laptopa za pomocą sieci Wi-Fi!

2120

Nowy produkt

59,90 zł brutto

Model WU-CON-3CH-RF-W
Przeznaczenie taśmy RGB 4pin
Ilość kanałów 3
Rodzaj sterownika bezprzewodowy radiowy WiFi 2.4Ghz
Napięcie zasilania [V DC] 5V-28V
Zasięg [m] 50 - zasięg sieci Wi-Fi
Układ połączenia wspólna anoda/PLUS
Sterownik strefowy tak
Transmisja kodowana sterownika tak - dla wi-fi (nie dla pilota)
Możliwość współpracy sterownika z aplikacją tak
Możliwość głosowego sterowania sterownikiem tak
Dopuszczalna temp. pracy [°C] 5-35 °C
Rodzaj pilota na podczerwień IR, 24key
Zasilanie pilota 1xCR2025 (w zestawie)
Rodzaj przycisków mechaniczne
Deklaracje zgodności CE i RoHs

KOMPLET Sterownik Wi-Fi do taśm LED RGB Meissa z pilotem 24 key

Umożliwiają sterowanie taśmami LED poprzez zmianę kolorów, rozjaśnianie lub ściemnianie danej barwy oraz m.in. uruchomienie trybu muzycznego, który steruje oświetleniem w rytm muzyki prosto z aplikacji

 NAZWA ALTERNATYWNA

 NAZWA ALTERNATYWNA

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY STEROWNIKA

- Sterownik MEiSSA Wi-Fi pozwala na stworzenie pełnych stref oświetleniowych oraz grupowanie sterowników np. w kuchni czy salonie. Sterowniki w grupach mogą jednocześnie zmieniać kolor, włączać tryby dynamiczne czy migać w rytm muzyki. Kontrola grupowa może także odbywać się w trybie zdalnym poprzez podłączenie sterowników do domowej sieci Wi – Fi w zasięgu internetu. Ilość sterowników ograniczona jest tylko i wyłącznie przez ilość dostępnych połączeń z Twoim routerem Wi-Fi.
- Aplikacja Magic Home oferuje możliwość zmiany kolorów z wbudowanego pierścienia kolorów, dodatkowo możemy przyciemnić lub rozjaśnić wybraną barwę, oraz uruchamiać tryby dynamiczne. Aplikacja ma także wbudowany zegar/timer, który pozwala uruchomić lub wyłączyć oświetlenie o wybranej przez użytkownika godzinie.
- W odróżnieniu od większości kontrolerów sterownik mini MEiSSA ma wbudowany tryb muzyczny, który bezprzewodowo steruje oświetleniem w rytm muzyki prosto z aplikacji. Taśmy mogą także migać w rytm muzyki za pomocą wbudowanego mikrofonu w telefonie.
- Wejściowe napięcie zasilania sterownika jest w zakresie 5 - 28V DC dzięki czemu sterownik może kontrolować także taśmy 5V!
- Sterownik jest kompatybilny z systemem inteligentnego sterowania - możesz nim sterować głosowo przez Google Home oraz Amazon Alexa.

 NAZWA ALTERNATYWNA

- Możliwość grupowej kontroli sterowników! Aplikacja pozwala na stworzenie grupy sterowników, które możesz kontrolować jednocześnie!
- Aplikacja gwarantuje uzyskanie do 16 milionów kolorów!  Kolor biały w taśmach RGB uzyskujemy mieszając barwę czerwoną zieloną i niebieską wciskając na pilocie przycisk W lub biały.
-Technologia Wi - Fi gwarantuje brak zakłóceń oraz możliwość sterowania oświetleniem zdalnie przez internet nawet z drugiego końca świata!
- Zapamiętuje ustawienia po zaniku napięcia - podczas wyłączenia z poziomu aplikacji czy też przerwania dopływu zasilania.
- Kontroler może być obsługiwany przez 8 telefonów lub tabletów jednocześnie.
- W zestawie dołączony pilot z 24 przyciskami który umożliwia wybór koloru z dostępnej palety barw, włączenie, wyłączenie, ściemnianie, rozjaśnianie oraz uruchomienie trybów dynamicznych.
- Sterownik działa za pomocą fal radiowych po zasięgu domowej sieci Wi - Fi 2.4 GHz  (do 50 metrów w przestrzeni otwartej) przez co może być ukryty.
-Za pomocą sterownika MEiSSA możliwe jest sterowanie oświetleniem ze smartphona/tabletu oraz komputera PC lub laptopa! Aplikacja LED Magic Light dostępna jest na systemy Windows od wersji 8.1!

 NAZWA ALTERNATYWNA

SKŁAD ZESTAWU

-Sterownik Meissa Wi-Fi do taśm LED RGB Magic Home -Pilot 24 key IR

 NAZWA ALTERNATYWNA