Wodoszczelna silikonowa przezroczysta powłoka osłona do taśm LED 12mm IP68

Osłona silikonowa przezroczysta została wykonana w szczelności IP68, czyli wodoszczelnej z wysokiej jakości silikonu. Wraz z zaślepkami i uchwytem umożliwia zabezpieczenie taśmy LED przed wilgocią, wodą i zabrudzeniami.

Cena dotyczy: 1m bez akcesoriów - kupując większą ilość otrzymasz powłokę w jednym kawałku.

0000005221

Nowy produkt

4,90 zł brutto

Szerokość taśmy (mm) 12
Stopień ochrony IP68 - Wodoszczelne
Kolor obudowy Przezroczysty
Wymiary wewnętrzne (mm) 13 x 3
Wymiary zewnętrzne (mm) 14.5 x 4

Wodoszczelna silikonowa przezroczysta

powłoka /osłona do taśm LED 12mm IP68

wodszczelna osłona IP68 do taśm LED 12mm

Produktem sprzedażny jest wodoszczelna powłoka silikonowa przezroczysta, przeznaczona do taśm LED o szerokości do 12mm.

Powłoka została wykonana z wysokiej jakości silikonu o stopniu ochrony IP68. Cechy powłoki zapewniają jej ochronę przed zachlapaniem, wilgocią, zabrudzeniem oraz pyłami. Dodatkowo osłona silikonowa przezroczysta, spisze się wszędzie tam, gdzie diody pozostają poza zasięgiem Naszego wzroku i w miejscach, gdzie ważna jest ilość światła na oświetlaną powierzchnię oraz nie są istotne kontrasty ze świecenia bezpośredniego.

Cena dotyczy: 1 metra osłony bez akcesoriów. Kupując większą ilość otrzymasz powłokę w jednym kawałku.

Rekomendujemy zakup także zaślepek oraz uchwytu, które są dostępne na Naszej stronie. 

Dodatkowe akcesoria pozwolą utrzymać w pełni wodoszczelną powłokę.

Powłoka przeznaczona do taśm LED o szerokości do 12mm - taśma LED musi być bez silikonu. Pasuje m. in. do taśm 3528, 2835, 5050, 5630, 7020, 8520.

wodoszczelan osłona profil do taśm LED 10mm IP68
porównaie ochrony IP68

Stopień ochrony IP68 zapewnia bezpieczeństwo nie tylko przed wilgocią oraz wodą, ale także przed pyłem i wszelkimi zanieczyszczeniami.

Norma IP68 stanowi najwyższe zabezpieczenie taśmy LED przed uszkodzeniami oraz ułatwia utrzymanie w czystości oświetlenia. Jej elastyczność w wykonaniu oraz pilot do przeciągania zapewnia łatwy oraz samodzielny montaż.

Osłona idealnie sprawdzi się zarówno w salonie jak i w pomieszczeniu o podwyższonej wilgotności:

Osłona silikonowa przezroczysta zapewni zaprojektowanie oświetlenia nawet dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki swoim wodoszczelnym właściwościom zapewni pełną ochronę LED przed czynnikami zewnętrznymi, wilgocią, zabrudzeniami czy kurzem. Sprawi, że w Twoim pomieszczeniu nie tylko będzie przytulnie, ale i czysto. Wystarczy przetrzeć powłokę i gotowe! Bez ryzyka uszkodzenia!

wygląd zastowania osłony profilu do taśm LED 10mm
osłona do taśm LED 10mm:

Dodatkowe uwagi do produktu:

pełną szczelność uzyskuje się stosując zaślepki, które szczelnie umieszcza się na powłoce poprzez sklejenie; wszystkie połączenia i modyfikacje muszą być wykonane w klasie szczelności IP68

- do montażu osłony rekomenduje się stosowanie kleju lub silikonu chemicznie nieaktywnego dla LED albo uchwytów silikonowych dostępnych w naszych ogłoszeniach

- powłoka została wyposażona w pilot do przeciągania taśmy

- tylko powłoka nieuszkodzona mechanicznie chroni taśmy LED przed wilgocią w klasie IP68

- powłoka nie stanowi elementu chłodzenia taśmy LED. Taśmy LED należy chłodzić. Podczas montażu taśmy w powłoce należy zwrócić uwagę na efektywność chłodzenia taśmy LED