Wodoszczelny profil osłona mleczna silikonowy LED 12mm IP68

Osłona silikonowa mleczna została wykonana w szczelności IP68, czyli wodoszczelnej  z wysokiej jakości silikonu. Wraz z zaślepkami umożliwia zabezpieczenie taśmy LED przed wilgocią, wodą i zabrudzeniami. Wraz z zaślepkami umożliwia zabezpieczenie taśmy LED przed wilgocią, wodą i zabrudzeniami. 

Cena dotyczy: 1m bez akcesoriów - kupując większą ilość otrzymasz powłokę w jednym kawałku. 

0000005236

Nowy produkt

5,90 zł brutto

Szerokość taśmy (mm) 12
Stopień ochrony IP68 - Wodoszczelne
Kolor obudowy Mleczna
Wymiary wewnętrzne (mm) 13 x 3
Wymiary zewnętrzne (mm) 14.5 x 4

Wodoszczelny silikonowy profil /osłona

o kolorze mlecznym do taśm LED 12mm IP68

Wodoodporna mleczna powłoka osłona silikonowa do taśm LED 10mm IP68

Produktem sprzedażny jest wodoszczelna  powłoka silikonowa o kolorze mlecznym, przeznaczona do taśm LED o szerokości do 12mm.

Została wykonana z wysokiej jakości silikonu o zabarwieniu mlecznym, o stopniu ochrony IP68. Stopień odporności zapewnia jej pełną ochronę przed zachlapaniem, wilgocią, zabrudzeniem oraz pyłami. Ponadto osłona mleczna charakteryzuję się właściwościami, które rozpraszają światło.

Cena dotyczy: 1 metra osłony bez akcesoriów. Kupując większą ilość otrzymasz powłokę w jednym kawałku.

Rekomendujemy zakup także zaślepek, które są dostępne na Naszej stronie. Dodatkowe akcesoria pozwolą utrzymać w pełni wodoszczelną powłokę.

Stopień ochrony IP68 zapewnia bezpieczeństwo nie tylko przed wilgocią oraz wodą, ale także przed pyłem i wszelkimi zanieczyszczeniami.

Norma IP68 stanowi najwyższe zabezpieczenie taśmy LED przed uszkodzeniami oraz ułatwia utrzymanie w czystości oświetlenia. Jej elastyczność w wykonaniu oraz pilot do przeciągania zapewnia łatwy oraz samodzielny montaż.

Powłoka przeznaczona do taśm LED o szerokości do 12mm - taśma LED musi być bez silikonu. Pasuje m.in. do taśm 3528, 2835, 5050, 5630, 7020, 8520.

porównanie IP68
wodoodporna osłona do taśm LED 12mm wykorzystanie

Osłona mleczna pozwoli w łatwy sposób uzyskać efekt linii światła.

Ponadto wyróżnia się właściwościami rozpraszającymi, które zwiększają walory estetyczne taśmy LED. Ulepszona technologia, zapewni zaprojektowanie oświetlenia nawet dla najbardziej wymagających klientów. Osłona idealnie sprawdzi się zarówno w salonie jak i w pomieszczeniu o podwyższonej wilgotności. Dzięki swoim wodoszczelnym właściwościom zapewni pełną ochronę LED przed czynnikami zewnętrznymi, wilgocią, zabrudzeniami czy kurzem. Sprawi, że w Twoim pomieszczeniu nie tylko będzie przytulnie, ale i czysto. Wystarczy przetrzeć powłokę i gotowe! Bez ryzyka uszkodzenia!

Dodatkowe uwagi do produktu:

- pełną szczelność uzyskuje się stosując zaślepki, które szczelnie umieszcza się na powłoce poprzez sklejenie; wszystkie połączenia i modyfikacje muszą być wykonane w klasie szczelności IP68

- do montażu osłony rekomenduje się stosowanie kleju lub silikonu chemicznie nieaktywnego dla LED albo uchwytów silikonowych dostępnych w naszych ogłoszeniach

- powłoka została wyposażona w pilot do przeciągania taśmy

- tylko powłoka nieuszkodzona mechanicznie chroni taśmy LED przed wilgocią w klasie IP68

- powłoka nie stanowi elementu chłodzenia taśmy LED. Taśmy LED należy chłodzić. Podczas montażu taśmy w powłoce należy zwrócić uwagę na efektywność chłodzenia taśmy LED

"wodoodporna