Taśma 5050 300 LED RGBW IP68 kolor biały naturalny 5m

Taśma 5050 300 LED RGBW jest gwarancją niskiego zużycia energii. Kolorowy LED może świecić każdą barwą- czerwonym, niebieskim, zielonym, mieszanką tych barw oraz białym naturalnymDodatkowo na taśmie zamontowane są chipy białe 5050 sterowane oddzielnie. Dzięki temu można uzyskać idealną barwę białą. IP68 gwarantuje najwyższą ochronę przed wilgocią i pyłem.

Cena jednej sztuki dotyczy 5 m taśmy!

0000001791

Nowy produkt

129,90 zł brutto

Barwa światła ±10% RGBW - multikolor + biała
Rodzaj chipa w taśmie LED 5050
Długość taśmy LED (mb) 5
Ilość LED 60LED/m 300LED/5m
Maksymalna moc [W/m] ±20% 10-14,4
Napięcie zasilania taśmy [V DC] ±10% 12
Maksymalny strumień świetlny (lm/m)* ±20% 1400
Konfiguracja modułu taśmy LED 6 LED na moduł 10cm
Możliwość cięcia taśmy LED co 10 cm
Żywotność taśmy LED (h) 50 000
Podkład taśmy LED Elastyczny
Kolor laminatu PCB taśmy LED Biały
Technologia taśmy LED Overheating Protection, Ultrabright, LongLife
Stopień ochrony IP68 - Wodoszczelne
Deklaracje zgodności CE i RoHs

Taśma LED RGBW 5050 IP68 kolor + biały naturalny, taśma LED wodoszczelna na zewnątrz, elastyczna 12V 60LED/m 300LED 5m 

taśma RGBW

Przedmiotem sprzedaż jest taśma  LED 5050 RGBW mulikolor 5m IP68!

Taśma LED RGBW to nowoczesny i uniwersalny produkt, który wyróżnia się możliwością włączenia koloru i białego! Na taśmie LED znajdują się diody typu RGB+W, które umieszone są na przemian. Dzięki połączeniu barwy R (czerwony) G (zielony) B (niebieski) oraz W – diody światła białego mamy możliwość uzyskania dowolnego koloru z palety RGB oraz światła białego naturalnego 5050 sterowanego oddzielnie. W prosty sposób możesz uzyskać idealną barwę białą oraz ciekawe efekty wizualne! Najwyższy stopień ochrony IP68 zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach! Sprawdzi się jako oświetlenie elewacji budynku, ogrodu, schodów czy tarasu. Taśma LED idealnie nadaje się do użytku zewnętrznego!

Cena dotyczy:
- 1 szt. taśmy LED RGBW IP68 5m

Barwy światła jakie możemy uzyskać

Przy użyciu odpowiedniego sterownika do taśm LED 5050 RGBW, mamy możliwość mieszania trzech podstawowych kolorów i uzyskania różnorodnej barwy światła. Taśma RGBW  pozwala na uzyskanie również barwy białej naturalnej. Pozwala na płynne ustawianie wymarzonego światła, które możesz dostosować do własnej aktywności czy nastroju! W prosty sposób stworzysz różnorodne efekty! Możesz stworzyć niesamowite iluminacje dodające charakteru każdemu pomieszczeniu! Taśma znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagasz jasności i trwałości światła kolorowego, przy zachowaniu maksymalnej ochrony przed wilgocią i pyłem!

barwy światła RGBW
taśma RGBW

Stopień ochrony IP68 - wodoszczelność!

Taśma LED RGBW 5050 IP68 w całości zatopiona jest w masie z silikonu. Zabezpieczenie taśmy LED w ten właśnie sposób sprawia, że jest ona odporna na:
- zachlapanie,
- zalanie,
- zanurzenie w wodzie,
- duże zapylenia.

Ponadto jest również odporna na działanie w wysokiej temperatury! Oprócz tego, nie żółknie oraz nie twardnieje nawet po wielu latach użytkowania! Taśma LED do użytku zewnętrznego! Wybierz rozwiązanie na lata!

Podkreśl uroki swojego miejsca!

Dzięki taśmie LED RGBW w prosty sposób stworzysz wyjątkowe chwile, momenty we własnym ogrodzie, tarasie. Taśma LED sprawdzi się wszędzie tam gdzie chcesz uzyskać różnokolorowe efekty świetlne oraz mieć możliwość ustawienia barwy światła naturalnego z osobnego chipa -nie z mieszanki światła RGB.. Taśma LED dzięki temu, że jest elastyczna pozwala nam na nieograniczone możliwości pod względem aranżacji. Dzięki swojej funkcjonalności spełnia zarówno rolę dekoracyjną jak i oświetleniową w jednym. Jej szerokie zastosowanie stanowi idealne oświetlanie tarasów, altan, balkonów bądź schodów. Możesz ją również wykorzystać do ozdoby okien oraz witryn sklepowych, sprawdzi się więc doskonale jako oświetlenie komercyjne.

Stopień IP68 sprawia, że możesz ją stosować w miejscach narażonych na kontakt z wodą, zamontować na zewnątrz budynku, podświetlić ogród czy elewację budynku. Ponadto stopień zabezpieczenia gwarantuje wodoszczelność układu podczas zanurzenia w wodzie do 1m..

"zastosownaie
"RGBW

Najważniejsze zalety taśmy RGBW:

- IP68 - najwyższy stopień ochrony przed wodą i częściami stałymi. Taśma jest pokryta silikonem. Wydaje diody LED RGBW, pozwolą nam tworzyć zaawansowane efekty i aranżację świetlne. 

- Multikolor - LED kolorowy może świecić każdą barwą - czerwonym, niebieskim, zielonym, mieszanką tych barw.  Dodatkowo na taśmie zamontowane są chipy białe naturalne 5050 sterowane oddzielnie. Dzięki temu można uzyskać idealna barwę białą oraz ciekawe efekty wizualne,

- Żywe kolory -dzięki nim stworzysz niesamowity nastrój. Ilość uzyskiwanych kolorów zależy od ilości zaprogramowanych kolorów w sterowników, ponadto  możliwość uzyskania wielu kolorów z palety RGB oraz czystego, równomiernego koloru biegłego naturalnego,

- Równomierne i jednolite światło! Nowoczesny LED 5050 z 3-chip w środku, jaśniejszy od 3528 i 2835 oraz 5050 ze 150LED. Aż 300LED na 5m taśmy.

- Kąt świecenia LED = 120° co oznacza, że już odległości 1 cm od taśmy LED światło ulega rozproszeniu ( brak widocznych punktów świetlnych z dwóch różnych LED ). 

- Taśma nie nagrzewa się mocno, dzięki wysokiej sprawności układu.

Dodatkowe uwagi:

 - Parametry podane z dokładnością ±10% lub ±20%. Moc max. taśmy mierzona zgodnie z opisaną metodologii w instrukcji. Ze względu na spadek napięcia tym większym im większa długość taśmy tym moc znamionowa spada zgodnie z prawem Ohma.

- W Naszej ofercie  znajdą Państwo elementy niezbędne do montażu taśm takie jak złączki, kleje etc.

- Zachęcamy do zapoznania się z instrukcjami do taśm LED. Znajduje się tam wiele przydatnych informacji oraz ciekawych porad.

- Stopień ochrony IP68 posiada sama taśma LED. Złączki i przewody posiadają stopień ochrony IP20- niewodoodporny! Dodatkowe elementy należy więc, chronić przed np.: zalaniem bądź zachlapaniem!

- Taśmy LED w powłoce IP67 lub IP68 są wodoszczelne. Można je stosować w trudnych warunkach zgodnie z normą. Taśmy te należy chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi tak by zachować w każdym miejscu ochronę IP67/IP68.

- Taśmy LED w powłoce IP67/IP68 nie są wyposażone w taśmę klejącą. Taśmy IP68 należy montować za pomocą, uchwytów, klei, silikonów, profili aluminiowych. Najlepszy efekt uzyskujemy stosując profil aluminiowy do taśm LED 12mm – wciskamy powłokę do profilu tak by powłoka zaklinowała się, nie używamy przysłony. Elementy te nie znajdują się w zestawie. Silikon na taśmie posiada właściwości hydrofobowe i nie koniecznie będzie dobrze kleił się ze wszystkimi klejami – przed montażem należy przeprowadzić próbę kleju.

RGBW