Taśma LED 2835 120LED IP20 1m biała naturalna 8mm 12V DC

Elastyczna taśma LED oparta jest na diodach SMD 2835 i posiada 120 diod na 1 metrze, a na odcinku 5 metrowym aż 600 diod. To co wyróżnia ten model to gęstości rozmieszczenia diody, dzięki temu uzyskane światło bardziej się rozprasza. Ponadto więcej diod powoduję że, punkty świetlne stają się mało widoczne.

Cena jednej sztuki dotyczy 1m taśmy! Taśmy do 5 m wysyłamy w jednym kawałku. 

0000001101

Nowy produkt

11,90 zł brutto

Model taśmy Jednokolorowa - NW – biała naturalna
Barwa światła Biała naturalna (4500K-6500K)
Rodzaj chipa w taśmie LED 2835
Marka Chipa Epistar
Ilość LED 120LED/m 600LED/5m
Ilość pin 2
Maksymalna moc taśmy (W/m) 10-14,4
Napięcie zasilania taśmy (V DC) 12
Maksymalny strumień świetlny (lm/m) 1440
Szerokość taśmy (mm) 8
Konfiguracja modułu taśmy LED 3 LED na moduł 2,5cm
Możliwość cięcia taśmy LED co 2,5 cm
Żywotność taśmy LED (h) 50 000
Podkład taśmy LED Elastyczny
Sposób montażu taśmy LED Taśma dwustronnie klejąca typu 3M
Ilość chipów w LED (szt.) 1
Kąt świecenia (°) 120
Kolor laminatu PCB taśmy LED Biały
Technologia taśmy LED Overheating Protection, Ultrabright, LongLife
Stopień ochrony IP20 - Niewodoodporne
Deklaracje zgodności CE i RoHs

Taśma LED 2835 120LED IP20 1m biała naturalna 12V DC

taśma LED 2835 120diod naturalna

Produktem sprzedaży jest taśma LED 120 SMD IP20 1m barwa naturalna – 4500-6500k.

Elastyczna taśma LED oparta jest na diodach SMD 2835 i posiada 120 diod na 1 metrze, a na odcinku 5 metrowym aż 600 diod. To co wyróżnia ten model to gęstości rozmieszczenia diody, dzięki temu uzyskane światło bardziej się rozprasza. Ponadto więcej diod powoduję że, punkty świetlne stają się mało widoczne.

Szerokość taśmy to tylko 8mm, dlatego pasek LED zdoła zmieści się nawet w najmniej dostępnych miejscach. Posiada białe podłoże z możliwością cięcia co 2,5 cm, jest elastyczna i wytrzymała. Taśma samoprzylepna typu 3M, powoduję że montaż na każdej powierzchni jest dość prosty.

Cena jednej sztuki dotyczy 1m taśmy! Taśmy do 5 m wysyłamy w jednym kawałku. Taśmy LED sprzedawane są bez akcesoriów: złączek, sterowników, zasilaczy.

Taśma LED 2835

Nowoczesna taśma LED wyposażona w diody 2835 jest o wiele bardziej wydajna oraz odznacza się wyższą skutecznością świetlną i posiada zwiększona powierzchnie świecenia niż model 3528. Stanowi jej ulepszoną i nowszą wersję. Taśma cechuje się naturalnymi i żywymi barwami, które są przyjazne dla ludzi i zwierząt

Taśma 2835 LED 120 dido naturalna
taśma LED 2835 120 diod naturalna NW

Biała naturalna barwa światła

Zaletami barwy białej naturalnej to przede wszystkim to, że imituję światło dzienne. Pozwala na naturalne oddawanie barw oświetlanych przedmiotów oraz uniwersalność, czyli wpasuje się do każdego pomieszczenia i stylu. Idealnie sprawdzi się do oświetlenia łazienki czy kuchni oraz pomieszczeń, gdzie potrzebujemy większej ilości światła stanowi kompromis pomiędzy barwą ciepła i zimną. Spisze się również jako oświetlenie dekoracyjne.

Temperatura barwowa to zakres 4500-6500K typowo 6000K.

Zastosowanie

Stanowi idealne rozwiązanie jako oświetlenie główne , dekoracyjne oraz liniowe wnętrz zarówno w biurze jak i w mieszkaniu. Świetnie sprawdza się do miejsc w których potrzebujemy większa liczbę diod LED, dlatego też jako oświetlenie główne zastępuję tradycje lampy. Wykorzystanie tego rodzaju taśmy pozwala na nadaniu pomieszczeniu nowoczesnego, eleganckiego wyglądu oraz na podkreślenie ekspozycji. Dzięki dużemu zagęszczeniu diod, można w łatwy sposób podświetlić różnego rodzaju elementy, ponieważ mamy mało widoczne punkty świetlne.

Sprawdzi się więc do sufitów podwieszanych, mebli, luster, półek, korytarzy, garderoby oraz innych elementów wyposażenia domowego. Oprócz tego można zastosować ją również jako oświetlenie witryn sklepowych lub reklam. Kąt świecenie 120 stopni sprawia, że taśma LED 2835 SMD 120 sprawdzi się jako oświetlenie główne oraz dekoracyjne do każdego pomieszczenia, ponieważ dostarcza jasne przyjemne światło. Zastosowanie aż 120 diod na każdy metr bieżący taśmy pozwala uzyskać wysoką jasność świecenia i estetyczny efekt wizualny

zastosowanie 2835 LED 120 diod naturalna
Taśma LED 2835 120 diod naturalna nw

Zalety:

- mało widoczne punkty świetlne

- dzięki większej liczny diod, światło bardziej się rozprasza

- taśma może być stosowana jako oświetlenie główne oraz liniowe

- dioda 2835 o dużej gęstości rozmieszczenia sprawdzi się jako oświetlenie dekoracyjne

- idealna do każdego pomieszczenia np.: biura, pokoju, łazienki a także jako oświetlenie gablot, szaf, blatów kuchennych, lad, luster itd.

- łatwy montaż dzięki taśmie typu 3M

- możliwość skracania taśmy w wyznaczonych miejscach co 2,5 cm

- niewielka szerokość 8mm taśmy pozwala na umieszczenie jej prawie w każdym możliwym miejscu

Dodatkowe uwagi:

- na naszej stronie znajdą Państwo elementy niezbędne do montażu taśm takie jak złączki, kleje etc.,

- taśmy LED wymagają chłodzenia, które w danych warunkach pracy rozproszy pełną moc taśmy

- taśmę LED do chłodzenia przyklejamy taśmą dwustronną, która naniesiona jest fabrycznie na taśmie LED

- tylko poprawne chłodzenie taśmy LED zapewnia optymalne warunki pracy i gwarantuje żywotność na poziomie 50-60 tyś godzin. W tym celu uzyskania więcej informacji prosimy zapoznać się z instrukcją,

Taśma 2835 LEd 120 diod nw naturalna
  • Taśmy LED wymagają chłodzenia, które w danych warunkach pracy rozproszy pełną moc taśmy. Taśmę LED do chłodzenia przyklejamy taśmą dwustronną, która naniesiona jest fabrycznie na taśmie LED. Tylko poprawne chłodzenie taśmy LED zapewnia optymalne warunki pracy i gwarantuje żywotność na poziomie 50-60 tyś godzin. W celu uzyskania więcej informacji prosimy zapoznać się z instrukcją. 

  • Taśmę tniemy co około 5cm w odpowiednio zaznaczonych miejscach

Instrukcja użytkowania taśm LED Instrukcja montażu taśm LEDPozostałe instrukcje