Taśma LED 5630 60LED/m SMD IP20 1440lm/m 14,4W/m elastyczna biała neutralna 0,5m

Taśma 5630 barwy neutralnej Ultrabright posiada aż 300 LED na 5 m taśmy. Wyprzedza ona chip 5050, który przy tej samej mocy świeci słabiej! Taśma ta może być do czterech jaśniejsza względem 2835! 

Cena jednej sztuki dotyczy 0.5 m taśmy! Taśmy do 5 m wysyłamy w jednym kawałku. 

0000001421

Nowy produkt

4,90 zł brutto

Barwa światła ±10% Biała neutralna (3500K-4500K)
Rodzaj chipa w taśmie LED 5630
Jakość Standard
Marka Chipa Epistar
Ilość LED 60LED/m 300LED/5m
Ilość chipów w LED (szt.) 1
Maksymalna moc [W/m] ±20% 14,4
Napięcie zasilania taśmy [V DC] ±10% 12
Maksymalny strumień świetlny (lm/m)* ±20% 1440
Szerokość taśmy (mm) 10
Konfiguracja modułu taśmy LED 3 LED na moduł 5cm
Możliwość cięcia taśmy LED co 5 cm
Żywotność taśmy LED (h) 50 000
Podkład taśmy LED Elastyczny
Kolor laminatu PCB taśmy LED Biały
Technologia taśmy LED Overheating Protection, Ultrabright, LongLife
Stopień ochrony IP20 - Niewodoodporne
Deklaracje zgodności CE i RoHs

TAŚMA LED 5630

Chip LED 5630 jest produktem wykonanym w nowoczesnej technologii, która wyprzedza chip 5050, który przy tej samej mocy świeci słabiej. W porównaniu do 3528, taśma może być mocniejsza do czterech razy! Taśma cechuje się naturalnymi i żywymi barwami, które są przyjazne dla ludzi i zwierząt.

 TAŚMA LED 5630

TAŚMA LED 563 - efektywna

EFEKTYWNA

Taśma LED 5630 jest produktem wykonanym w nowoczesnej technologii, dzięki której jest wydajniejsza od innych taśm starszej generacji o tej samej mocy. Większa wydajność oznacza, że przy tej samej mocy taśma świeci jaśniej, ponieważ większa część mocy elektrycznej jest przetwarzana na światło, a nie na wydzielane ciepło.

OVERHEATING PROTECTION

Zastosowana technologia produkcji uwzględniła współczynnik oddawania ciepła taśmy LED o szerokości 10 mm. Taśma została tak zaprojektowana, aby uwzględniać moc taśmy i przy normalnym użytkowaniu, zgodnym z instrukcją obsługi, nie dopuścić do przegrzania Chipa LED. Dzięki temu LED nie przegrzewa się i jego żywotność jest wysoka.

 TAŚMA LED 563 - overheating protection

 TAŚMA LED 563 - biały neutralny

BIAŁY NEUTRALNY

Barwa z niewielką poświatą żółtego, która nie jest tak intensywna jak przy barwie ciepłej. Idealny kompromis pomiędzy barwą ciepłą i zimną dla tych, co mimo wszystko preferują barwy cieplejsze. Idealne do każdego zastosowania w celu odwzorowania barw. Gabloty, biżuteria, sklepy, łazienki, salony, kuchnie itp. Barwa bliższa ciepłej niż zimnej.

PORÓWNANIE BARW

ŚWIATŁA BIAŁEGO

 Taśm LED 5630 - porównanie barwy światła białego
Taśma LED 5630 - porównanie jasności i mocy

Większa wydajność oznacza, że przy tej samej mocy taśma świeci jaśniej, ponieważ większa część mocy elektrycznej jest przetwarzana na światło, a nie na wydzielane ciepło. Dzięki temu otrzymujemy jaśniej świecącą taśmę przy tej samej mocy elektrycznej oraz taśmę która mniej się grzeje.

 Taśm LED 5630 - zastosowanie

ZASTOSOWANIE

- Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest największa jasność światła.
- Taśma może być stosowana jako oświetlenie główne, zastępując tradycyjne lampy.
- Idealna do każdego pomieszczenia, a także jako oświetlenie gablot, szaf, blatów kuchennych, lad, luster, akwariów, terrariów, ptaszarni, a nawet reklam.

  • Taśmy LED wymagają chłodzenia, które w danych warunkach pracy rozproszy pełną moc taśmy. Taśmę LED do chłodzenia przyklejamy taśmą dwustronną, która naniesiona jest fabrycznie na taśmie LED. Tylko poprawne chłodzenie taśmy LED zapewnia optymalne warunki pracy i gwarantuje żywotność na poziomie 50-60 tyś godzin. W celu uzyskania więcej informacji prosimy zapoznać się z instrukcją. 

  • Taśmę tniemy co około 5cm w odpowiednio zaznaczonych miejscach

Instrukcja użytkowania taśm LED Instrukcja montażu taśm LEDPozostałe instrukcje