ZESTAW Taśma LED 5630 60LED/m SMD IP20 1440lm/m 14,4W/m elastyczna biała neutralna 1,5m

Taśma 5630 barwy neutralnej Ultrabright posiada aż 300 LED na 5m taśmy. Wyprzedza ona chip 5050, który przy tej samej mocy świeci słabiej! Taśma ta może być do czterech jaśniejsza względem 2835! 

0000018502

Nowy produkt

49,90 zł brutto

Producent LED Solar System
Barwa światła ±10% Biała neutralna (3500K-4500K)
Rodzaj chipa w taśmie LED 5630
Jakość Standard
Długość taśmy LED (mb) 1,5
Marka Chipa Epistar
Ilość LED 60LED/m 300LED/5m
Ilość chipów w LED (szt.) 1
Napięcie zasilania taśmy [V DC] ±10% 12
Szerokość taśmy (mm) 10
Konfiguracja modułu taśmy LED 3 LED na moduł 5cm
Możliwość cięcia taśmy LED co 5 cm
Żywotność taśmy LED (h) 50 000
Podkład taśmy LED Elastyczny
Maksymalny strumień świetlny zestawu (lm) 2160
Kolor laminatu PCB taśmy LED Biały
Technologia taśmy LED Overheating Protection, Ultrabright, LongLife
Stopień ochrony IP20 - Niewodoodporne
Deklaracje zgodności CE i RoHs

Sklad zestawu: złączka DC do zasilacza 1szt, zasilacz wtyczkowy 1szt, taśma LED 5630 - 1,5m

Chip LED 5630 jest produktem wykonanym w nowoczesnej technologii, która wyprzedza chip 5050, który przy tej samej mocy świeci słabiej. W porównaniu do 3528 może być mocniejsza do sześciu razy! Taśma cechuje się wysokim współczynnikiem oddawania barw – oznacza to, że kolory są naturalne i żywe – przyjazne dla ludzi i zwierząt.

Specjalnie dla Ciebie spakujemy zestaw w ozdobne opakowanie. Przed zaplombowaniem pudełka nasi technicy sprawdzą jego elementy. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne akcesoria do montażu, więc po otworzeniu od razu możesz to zrobić. A samo opakowanie jest biode-gradowalne, w trosce o naszą ukochaną planetę.

Taśma LED 5630 jest produktem wykonanym w nowoczesnej technologii, dzięki której jest wydajniejsza od innych taśm o tej samej mocy. Większa wydajność oznacz, że przy tej samej mocy taśma świeci jaśniej, ponieważ większa część mocy elektrycznej jest przetwarzana na światło, a nie na wydzielane ciepło.

Zastosowana technologia produkcji uwzględniła współczynnik oddawania ciepła taśmy LED o szerokości 10mm. Taśma została tak zaprojektowana, aby uwzględniać moc taśmy i przy normalnym użytkowaniu nie dopuścić do przegrzania chipa LED. Dzięki temu LED nie przegrzewa się i jego żywotność jest wysoka.

Barwa z niewielką poświatą żółtego, która nie jest tak intensywna jak przy barwie białej ciepłej. Idealny kompromis pomiędzy barwą ciepła i zimną dla tych co mimo wszystko preferują barwy cieplejsze. Idealne do każdego zastosowania w celu najlepszego odwzorowania barw. Gabloty, biżuteria, sklepy, łazienki, salony, kuchnie itp. Barwa bliższa ciepłej niż zimnej. Temperatura barwowa to zakres 3500-4500K typowo 4000K.

Porównanie barw światła białego.

Większa wydajność oznacz, że przy tej samej mocy taśma świeci jaśniej, ponieważ większa część mocy elektrycznej jest przetwarzana na światło, a nie na wydzielane ciepło. Dzięki temu otrzymujemy jaśniej świecącą taśmę przy tej samej mocy elektrycznej oraz taśmę która mniej się grzeje.

Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest największa jasność światła,   Taśma może być stosowana jako oświetlenie główne, zastępując tradycyjne lampy,    Idealna do każdego pomieszczenia, a także jako oświetlenie gablot, szaf, blatów kuchennych, lad, luster, akwariów, terrariów, ptaszarni, a nawet reklam.

 • Taśmy LED wymagają chłodzenia, które w danych warunkach pracy rozproszy pełną moc taśmy. Taśmę LED do chłodzenia przyklejamy taśmą dwustronną, która naniesiona jest fabrycznie na taśmie LED. Tylko poprawne chłodzenie taśmy LED zapewnia optymalne warunki pracy i gwarantuje żywotność na poziomie 50-60 tyś godzin. W celu uzyskania więcej informacji prosimy zapoznać się z instrukcją. 

 • Taśmę tniemy co około 5cm w odpowiednio zaznaczonych miejscach

Instrukcja użytkowania taśm LED Instrukcja montażu taśm LEDPozostałe instrukcje