Taśma LED 5630 60LED/m SMD IP20 1440lm/m 14,4W/m elastyczna biała ciepła 0,5m

Taśma 5630 barwy białej ciepłej Ultrabright posiada aż 300 LED na 5 m taśmy. Wyprzedza ona chip 5050, który przy tej samej mocy świeci słabiej! Taśma ta może być do czterech jaśniejsza względem 2835! 

Cena jednej sztuki dotyczy 0.5 m taśmy! Taśmy do 5 m wysyłamy w jednym kawałku. 

1401

Nowy produkt

4,90 zł brutto

Barwa światła taśmy LED biała ciepła ( 2500-3500 K)
Jakość standard
Ilość LED w taśmie LED 60LED/m 300LED/5m
Marka Chipa Epistar
Rodzaj chipa w taśmie LED 5630
Ilość chipów w LED [szt.] 1
Dioda Zenera nie
Maksymalna moc taśmy [W/m] 14,4
Maksymalny strumień świetlny [lm/m] 1440
Napięcie zasilania taśmy [V DC] 12
Szerokość taśmy [mm] 10
Konfiguracja modułu taśmy LED 3 LED na moduł 5cm
Możliwość cięcia taśmy LED co 5 cm
Żywotność taśmy LED [h] 50 000
Podkład taśmy LED elastyczny
Laminat PCB taśmy LED biały
Technologia taśmy LED Overheating Protection, Ultrabright, LongLife
Sposób montażu taśmy LED taśma klejąca typu 3M
Stopień ochrony IP20 - Niewodoodporne
Deklaracje zgodności CE i RoHs

Chip LED 5630 jest produktem wykonanym w nowoczesnej technologii, która wyprzedza chip 5050, który przy tej samej mocy świeci słabiej. W porównaniu do 3528 może być mocniejsza do sześciu razy! Taśma cechuje się wysokim współczynnikiem oddawania barw – oznacza to, że kolory są naturalne i żywe – przyjazne dla ludzi i zwierząt.

Taśma LED 5630 jest produktem wykonanym w nowoczesnej technologii, dzięki której jest wydajniejsza od innych taśm o tej samej mocy. Większa wydajność oznacz, że przy tej samej mocy taśma świeci jaśniej, ponieważ większa część mocy elektrycznej jest przetwarzana na światło, a nie na wydzielane ciepło.

Zastosowana technologia produkcji uwzględniła współczynnik oddawania ciepła taśmy LED o szerokości 10mm. Taśma została tak zaprojektowana, aby uwzględniać moc taśmy i przy normalnym użytkowaniu nie dopuścić do przegrzania chipa LED. Dzięki temu LED nie przegrzewa się i jego żywotność jest wysoka.

Barwa biała z delikatną poświatą żółtego. Barwa ta idealnie pasuje do pomieszczeń gdzie odpoczywamy – sypialnia, salon. Idealnie sprawdza się jako oświetlenie nastrojowe. Najlepiej komponuje się z wnętrzami klasycznymi, stonowanymi, o spokojnej charakterystyce. Temperatura barwowa to zakres 2500K-3500K.

Porównanie barw światła białego

Większa wydajność oznacz, że przy tej samej mocy taśma świeci jaśniej, ponieważ większa część mocy elektrycznej jest przetwarzana na światło, a nie na wydzielane ciepło. Dzięki temu otrzymujemy jaśniej świecącą taśmę przy tej samej mocy elektrycznej oraz taśmę która mniej się grzeje.

   Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest największa jasność światła,   Taśma może być stosowana jako oświetlenie główne, zastępując tradycyjne lampy,    Idealna do każdego pomieszczenia, a także jako oświetlenie gablot, szaf, blatów kuchennych, lad, luster, akwariów, terrariów, ptaszarni, a nawet reklam.

 • Taśmy LED wymagają chłodzenia, które w danych warunkach pracy rozproszy pełną moc taśmy. Taśmę LED do chłodzenia przyklejamy taśmą dwustronną, która naniesiona jest fabrycznie na taśmie LED. Tylko poprawne chłodzenie taśmy LED zapewnia optymalne warunki pracy i gwarantuje żywotność na poziomie 50-60 tyś godzin. W celu uzyskania więcej informacji prosimy zapoznać się z instrukcją. 

 • Taśmę tniemy co około 5cm w odpowiednio zaznaczonych miejscach

Instrukcja użytkowania taśm LED Instrukcja montażu taśm LEDPozostałe instrukcje