ZESTAW Taśma 7020 5m 60LED/m SMD IP20 Korea chip (Samsung, LG, Seoul) PREMIUM PRO 2400lm/m 20W/m elastyczna biała naturalna

Najjaśniejsza taśma elastyczna na rynku!
Nowoczesny koreański chip wyposażony w diodę Zenera zapewni Tobie światło białe najwyższej jakości. 
Efektywność i energooszczędność w jednym. Idealnie nadaje się na oświetlenie główne.

Cena jednej sztuki dotyczy 5 m taśmy! Taśmy do 5 m wysyłamy w jednym kawałku. 

0000010810

Nowy produkt

199,99 zł brutto

Producent LED Solar System
Długość taśmy LED w zestawie [mb] 5
Barwa światła taśmy LED biała naturalna ( 4500K-6500K)
Jakość PREMIUM
Rodzaj zasilacza Tak - stabilizowany, montażowy 12V DC
Ilość LED 60LED/m 300LED/5m
Marka Chipa Korea
Rodzaj chipa w taśmie LED 7020
Ilość chipów w LED [szt.] 1
Dioda Zenera tak
Całkowita, maksymalna moc zestawu [W] 100
Całkowity, maksymalny strumień świetlny zestawu [lm] 12000
Napięcie zasilania taśmy [V DC] 12
Szerokość taśmy [mm] 10
Możliwość cięcia taśmy LED co 5 cm
Konfiguracja modułu taśmy LED 3 LED na moduł 5cm
Żywotność taśmy LED [h] 60 000
Podkład taśmy LED elastyczny
Laminat PCB taśmy LED biały
Technologia taśmy LED Overheating Protection, Ultrabright, LongLife
Sposób montażu taśmy LED Taśma dwustronnie klejąca 3M 200MP
Rodzaj połączenia z zasilaczem/sterownikiem przewód
Stopień ochrony IP20 - Niewodoodporne
Deklaracje zgodności CE i RoHs

1. 5m taśmy LED 7020 SMD Premium (producent Korea: Samsung, LG, Seoul). 2. Zasilacz montażowy. 3. Taśma z przylutowanym przewodem do zasilacza.

Najjaśniejsza taśma LED 7020 na najnowszych i bardzo jasnych chipach 7020 Korea chip (Samsung, LG, Seoul itp). Chip LED wyposażony jest w diodę Zenera. Jest to obecnie najjaśniejsza taśma elastyczna LED na rynku oparta o chip 7020 produkcji Koreańskiej! Jaśniejsza od 2835, 5050, 5630 i 5730.

Specjalnie dla Ciebie spakujemy zestaw w ozdobne opakowanie. Przed zaplombowaniem pudełka nasi technicy sprawdzą jego elementy. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne akcesoria do montażu, więc po otworzeniu od razu możesz to zrobić. A samo opakowanie jest biode-gradowalne, w trosce o naszą ukochaną planetę.

   Taśmy oparte na diodach 7020 Korea to obecnie najjaśniejsze taśmy elastyczne LED na rynku. Ich jasność dochodzi do 2400lm/m.

    Chip LED 7020 jest jednym z najnowszych produktów dostępnych na rynku. Jest to wysokiej jakości Koreański produkt (Samsung, LG, Seoul). Z pośród trzech klas jakościowych u producenta, nasza firma wybrała najwyższą klasę produktu, czyli PREMIUM - Chip koreański. Dzięki temu, mogą Państwo otrzymać towar najwyższej jakości.

Doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest największa jasność światła. Taśma może być stosowana jako oświetlenie główne, zastępując tradycyjne lampy.   Idealna do każdego pomieszczenia, a także jako oświetlenie gablot, szaf, blatów kuchennych, lad, luster, akwariów, terrariów, ptaszarni, a nawet reklam.

Większa wydajność oznacza, że przy tej samej mocy taśma świeci jaśniej, bo moc jest konwertowana na światło, a nie na wydzielane ciepło - otrzymujemy jaśniej świecącą taśmę, a przy okazji minimalizujemy możliwość jej przepalenia! Większy chip ma wyższą efektywność i wyższą moc. Oznacza to, że świeci znacznie jaśniej i ma wyższą żywotność. Duży chip jest gwarancją wysokiej jakości. Taśma LED 7020 oparta o chipy Koreańskie - w przeciwieństwie do LED 7020 opartych o standardowe chipy i innych chińskich tańszych LED - posiada diodę Zenera. Zabezpiecza ona LEDy przed uszkodzeniem i ESD. Taśmę zamontujesz dzięki maksymalnie mocnemu klejowi 3M 200MP lub 3M 300LSE. Oba są znacznie wytrzymalsze od standardowego 3M, dzięki czemu taśma przyklei się nawet do śliskich powierzchni. Klej jest odporny na wysoką wilgotność powietrza i temperaturę - oddawane ciepło taśmy nie odklei jej od ściany.Taśmy LED 7020 Premium mają wyższy współczynnik oddawania barw w stosunku do standardowych LED. Dzięki temu barwy są naturalne, żywe i przyjazne dla ludzkiego oka.

 • Taśmy LED wymagają chłodzenia, które w danych warunkach pracy rozproszy pełną moc taśmy. Taśmę LED do chłodzenia przyklejamy taśmą dwustronną, która naniesiona jest fabrycznie na taśmie LED. Tylko poprawne chłodzenie taśmy LED zapewnia optymalne warunki pracy i gwarantuje żywotność na poziomie 50-60 tyś godzin. W celu uzyskania więcej informacji prosimy zapoznać się z instrukcją. 

 • Taśmę tniemy co około 5cm w odpowiednio zaznaczonych miejscach

Instrukcja użytkowania taśm LED Instrukcja montażu taśm LEDPozostałe instrukcje