ZESTAW Taśma LED RGB 5050 EPISTAR 3-chip 30LED/m SMD IP20 7,2 W/m elastyczna kolorowa 2.5m

Kolorowy LED 5050 RGB może świecić każdą barwą - czerwonym, niebieskim, zielonym, mieszanką tych barw oraz białym, a dzięki umieszczeniu 3 LED RGB w jednej obudowie uzyskujemy jednolity kolor świecenia. 

Jest to gotowy zestaw, który od razu możesz zamontować - wszystkie elementy znajdują się w środku. Na dodatek zestaw zapakowany jest w estetyczne pudełko, więc w sam raz nadaje się na prezent. 

0000011104

Nowy produkt

35,90 zł brutto

Producent LED Solar System
Barwa światła ±10% RGB - multikolor
Rodzaj chipa w taśmie LED 5050
Jakość Standard
Długość taśmy LED (mb) 2,5
Marka Chipa Epistar
Ilość LED 30LED/m 150LED/5m
Ilość chipów w LED (szt.) 3
Napięcie zasilania taśmy [V DC] ±10% 12
Szerokość taśmy (mm) 10
Konfiguracja modułu taśmy LED 3 LED na moduł 10cm
Możliwość cięcia taśmy LED co 10 cm
Żywotność taśmy LED (h) 50 000
Podkład taśmy LED Elastyczny
Kolor laminatu PCB taśmy LED Biały
Technologia taśmy LED Overheating Protection, Ultrabright, LongLife
Stopień ochrony IP20 - Niewodoodporne
Rodzaj zasilacza Stabilizowany, wtyczkowy 12V DC
Ilość pin akcesoriów 4 pin
Deklaracje zgodności CE i RoHs

Zestaw został zaprojektowany przez naszych inżynierów tak, by wszystkie jego elementy doskonale ze sobą współpracowały. Przed zaplombowaniem pudełka nasi technicy sprawdzili poprawność działania zestawu. Oznacza to, że otworzeniu od razu możesz zabrać się za montaż, który jest prosty i intuicyjny. Każdy sobie z nim poradzi! W instrukcji znajdziesz odpowiedzi na podstawowe pytania, a na wszystkie inne udzielimy odpowiedzi telefonicznie lub poprzez e-mail.

Zestaw został zaprojektowany przez naszych inżynierów tak, by wszystkie jego elementy doskonale ze sobą współpracowały. Przed zaplombowaniem pudełka nasi technicy sprawdzili poprawność działania zestawu. Oznacza to, że otworzeniu od razu możesz zabrać się za montaż, który jest prosty i intuicyjny. Każdy sobie  z nim poradzi! W instrukcji znajdziesz odpowiedzi na podstawowe pytania, a na wszystkie inne udzielimy odpowiedzi telefonicznie lub poprzez e-mail.

Pilot Sterownik Zasilacz-wtyczkowy Taśma 5050 RGB Złączka

Kolorowy LED RGB może świecić każdą barwą - czerwonym, niebieskim, zielonym, mieszanką tych barw oraz białym. Nowoczesny chip LED EPISTAR 5050 z 3-chip w środku - jaśniejszy od taśm z chipami LED 3528, 2835. Dzięki umieszczeniu 3 LED RGB  w jednej obudowie uzyskujemy jednolity kolor świecenia. Taśma 5050 150 LED RGB jest gwarancją niskiego zużycia energii.

Specjalnie dla Ciebie spakujemy zestaw  w ozdobne opakowanie. Przed zaplombowaniem pudełka nasi technicy sprawdzą jego elementy. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne akcesoria do montażu, więc po otworzeniu od razu możesz to zrobić. A samo opakowanie jest biode-gradowalne, w trosce o naszą ukochaną planetę.

LED kolorowy może świecić każdą barwą - czerwonym, niebieskim, zielonym, mieszanką tych barw oraz białym zimnym. Kolor biały w taśmach RGB uzyskujemy mieszając barwę czerwoną, zieloną i niebieską wciskając na pilocie przycisk W lub biały.

  

Możliwość cięcia taśmy co 10cm oraz elastyczność taśmy sprawia, że nadaje się ona do wszechstronnego zastosowania. Co 10 cm taśma posiada punkty lutownicze służące do ewentualnego łączenia taśm/przewodów. Dodatkowo taśma ma podwójną warstwę kleju typu 3M, więc z łatwością przyklei się do każdej powierzchni.

Najważniejsze zalety taśmy Wybór barwy światła białego oraz światła kolorowego RGB z 16 dostępnych na pilocie. Sterownik posiada czujnik podczerwieni na przewodzie, który można wystawić, a samą "puszkę" schować. Zapamiętuje ustawienia po zaniku napięcia - podczas wyłączenia z pilota czy też przerwania dopływu zasilania.Wybór jednego z 4 programów dynamicznych. Jednym pilotem można obsługiwać kilka takich samych kontrolerów w odległości nawet do 10m.

  Sterownik 24key i pilot

Gif ze zdjęciami kuchniTaśmę tę można stosować jako oświetlenie dekoracyjne.     Idealna do każdego pomieszczenia, a także jako oświetlenie gablot, szaf, blatów kuchennych, lad, luster, a nawet reklam.    Idealna do podświetlenia telewizora, komputera (tuning), biurka lub jako oświetlenie do kobiecej toaletki. Dzięki możliwości wyboru koloru możesz stworzyć niesamowite efekty!

  • Taśmy LED wymagają chłodzenia, które w danych warunkach pracy rozproszy pełną moc taśmy. Taśmę LED do chłodzenia przyklejamy taśmą dwustronną, która naniesiona jest fabrycznie na taśmie LED. Tylko poprawne chłodzenie taśmy LED zapewnia optymalne warunki pracy i gwarantuje żywotność na poziomie 50-60 tyś godzin. W celu uzyskania więcej informacji prosimy zapoznać się z instrukcją. 

  • Taśmę tniemy co około 10cm w odpowiednio zaznaczonych miejscach

Instrukcja użytkowania taśm LED Instrukcja montażu taśm LEDPozostałe instrukcje